У Долині нарцисів, що біля міста Хуст Закарпатської області, почалося цвітіння – розкрилося близько 10% квіток нарциса вузьколистого, а пік цвітіння настане за тиждень.

«Долина нарцисів Карпатського біосферного заповідника розпочала своє цвітіння. Вже з’явилися поодинокі квіти (близько 10%). Масове цвітіння очікується за тиждень, на травневі свята», – йдеться в повідомленні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Карпатський біосферний заповідник.

В біосферному заповіднику пообіцяли й надалі інформувати про стан цвітіння Долини нарцисів.

В сезон цвітіння ціни на вхідний квиток до Долини нарцисів становитимуть: для дорослих  25 грн., студентів – 20 грн., школярів – 15 грн. з особи.

Долина нарцисів – заповідний масив, що розташований в урочищі Кіреші, за 4 км на схід від міста Хуст Закарпатської області. З 1992 року Долина нарисів – у складі Карпатського біосферного заповідника, що входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Площа Долини – 256,5 га.

Варто нагадати, що зараз на Закарпатті завершується сезон цвітіння сакури в містах Ужгороді, Мукачеві, Іршаві та Хусті. Цвіт осипається, від чого вулиці та автівки під деревами вкриті наче рожевим снігом.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/108982-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/108982-707x400-150x150.jpgКиївTimeЕкологіяСуспільствоДолина нарцисів,Закарпаття,цвітінняУ Долині нарцисів, що біля міста Хуст Закарпатської області, почалося цвітіння - розкрилося близько 10% квіток нарциса вузьколистого, а пік цвітіння настане за тиждень. «Долина нарцисів Карпатського біосферного заповідника розпочала своє цвітіння. Вже з'явилися поодинокі квіти (близько 10%). Масове цвітіння очікується за тиждень, на травневі свята», - йдеться в повідомленні. Про...| Київської області та України | Kiev Time