Під Кабінетом міністрів близько тисячі ветеранів Афганістану проводять мітинг, вимагаючи покращення життя в Україні.

Мітингувальники тримають в руках прапори із символікою Спілки ветеранів Афганістану, багато активістів одягнуті в камуфляж, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Під час виступу один з мітингувальників Валерій Кияниця зауважив, що мета акції – “не тільки покращення пільг для ветеранів Афганістану, але й покращення життя в Україні”.

За його словами, серед вимог мітингувальників також ухвалення нового закону про вибори, відновлення народовладдя, покращення соцзахисту в Україні, реальна боротьба з корупцією.

Повідомляє Укрінформhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/z-anye-kabyneta-mynystrov-ukrayny-35054317-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/z-anye-kabyneta-mynystrov-ukrayny-35054317-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївСуспільствоКабмін,Київ,мітингПід Кабінетом міністрів близько тисячі ветеранів Афганістану проводять мітинг, вимагаючи покращення життя в Україні. Мітингувальники тримають в руках прапори із символікою Спілки ветеранів Афганістану, багато активістів одягнуті в камуфляж, повідомляє кореспондент Укрінформу. Під час виступу один з мітингувальників Валерій Кияниця зауважив, що мета акції - 'не тільки покращення пільг для ветеранів Афганістану,...| Київської області та України | Kiev Time