Ср. Кві 24th, 2024

В Києві розікрали більше одного млрд гривень, які виділили на укриття

Чер2,2023 #укриття

На ремонт бомбосховищ столиці виділили 1,2 мільярда гривень, але багато коштів розійшлись по “схемі” та осіли в приватних кишенях

У Києві поліція проводить рейди, перевіряючи стан укриттів. Встановлено вже декілька фактів правопорушень. через що прокуратура відкрила провадження. Лише на одному об’єкті знайшли “відмитий” мільйон гривень на закупівлі будівельних матеріалів. Слідчі підозрюють, що украдених з бюджету коштів було набагато більше, адже порушення знайшли в п’яти районах столиці. Вони заявляють про змову чиновників з підрядниками під час проведення тендерів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

“Прокуратура спільно з поліцією розслідує факти розкрадань бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів у столиці. Розслідуються факти неправомірних дій з боку службових осіб органів місцевого самоврядування, які у змові з підрядниками здійснюють заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт та укомплектування укриттів та споруд цивільного захисту у м. Києві (ст. 191, 366 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі інформують, що у 2022-2023 р.р. з міського бюджету на облаштування укриттів виділено 1, 2 млрд гривень.
Але частину цих коштів розікрали під час реконструкції об’єктів укриття.

“Зокрема, під час проведення огляду лише одного з об’єктів цивільного захисту у Святошинському районі правоохоронці із залученням експертів зафіксували факти невиконання робіт в повному обсязі, незадовільне їх виконання, використання неякісних легкозаймистих, пожежонебезпечних матеріалів із завищенням їх вартості на понад 1 млн грн”, – пишуть в прокуратурі.

Також аналогічні факти розкрадання бюджетних коштів виявили у Деснянському, Подільському, Голосіївському та Солом’янському районів Києва.Related Post