Сьогодні вночі у с.Гореничі в автомобілі «Range Rover» виявлено тіло 23-річного жителя Києва з вогнепальними пораненнями.

Тіло направлено до моргу для проведення судово-медичної експертизи.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Києво-Святошинського відділу поліції, криміналістична лабораторія, кінологи. Встановлюються свідки та всі обставини злочину.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

На місці події експерти вилучили гільзи, які направлені на проведення відповідних експертиз для встановлення виду зброї.

Наразі встановлено, що загиблий чоловік знаходився в автівці один. Стверджувати, що в лековику могли перебувати інші особи немає підстав.

Повідомляє 4 червня відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vodytel-narushyl-pravyla-y-yzbyl-polytsejskogo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Vodytel-narushyl-pravyla-y-yzbyl-polytsejskogo-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьКриміналКиївщина,Поліція,умисне вбивствоСьогодні вночі у с.Гореничі в автомобілі «Range Rover» виявлено тіло 23-річного жителя Києва з вогнепальними пораненнями. Тіло направлено до моргу для проведення судово-медичної експертизи. На місці події працювала слідчо-оперативна група Києво-Святошинського відділу поліції, криміналістична лабораторія, кінологи. Встановлюються свідки та всі обставини злочину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне...| Київської області та України | Kiev Time