11 червня о 15:35 до оперативно–диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення, що потрібна допомога рятувальників для визволення собаки з каналізаційного колодязя. На місце виклику було направлено одне відділення 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Васильків.

Виявилось, що допомоги потребував пес, який знаходився на дні колодязя і не міг вибратись звідти. Надзвичайники без вагань розпочали рятувальні роботи, в результаті яких пухнастий “заручник”, після огляду, побіг щасливий по своїх справах. Вдячно розмахуючи хвостом на прощання ДСНС-івцям.

2.jpg 

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/2-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/2-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоГУ ДСНС,каналізаційний колодязь,Київщина,собака11 червня о 15:35 до оперативно–диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення, що потрібна допомога рятувальників для визволення собаки з каналізаційного колодязя. На місце виклику було направлено одне відділення 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Васильків. Виявилось, що допомоги потребував пес, який знаходився на дні колодязя і не міг вибратись звідти. Надзвичайники...| Київської області та України | Kiev Time