Вчора, 25 березня у Білій Церкві по вулиці Перша Піщана собака напала на неповнолітню дитину.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції, о 15.14 на Гарячу лінію “102” надійшло відповідне повідомлення.

Прибувши на місце події, один із поліцейських був вимушений приймати миттєве рішення, адже собака породи стафтерьєр не давала змогу підійти до потерпілих. Правоохоронець здійснив один постріл вгору (згідно зі ст.46 ЗУ “Про національну поліцію” поліцейський може використати вогнепальну зброю для знешкодження тварини, яка загрожує життю чи здоров’ю поліцейського та інших осіб) для того, щоб відлякати тварину та психологічно не вплинути на потерпілих, які і так були налякані тим, що відбувалося. Після цього, свідки цієї події знешкодили собаку. Інших жертв вдалося уникнути.

“Від укусів собаки, постраждало троє осіб, двоє з яких неповнолітні – 10 та 17 років та 56-річний чоловік. У всіх трьох медики діагностували рвані рани рук та ніг.” – повідомляють у поліції.

На даний час проводиться перевірка та вирішується питання про кваліфікацію даної події, відповідно до вимог чинного законодавства.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/67054-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/67054-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,напад собаки на людей,Поліція,собакаВчора, 25 березня у Білій Церкві по вулиці Перша Піщана собака напала на неповнолітню дитину. Як повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції, о 15.14 на Гарячу лінію '102' надійшло відповідне повідомлення. Прибувши на місце події, один із поліцейських був вимушений приймати миттєве рішення, адже собака породи стафтерьєр не давала змогу підійти до потерпілих. Правоохоронець...| Київської області та України | Kiev Time