Ви плануєте відкрити ресторан найближчим часом або вже перебуваєте в процесі оснащення свого першого закладу громадського харчування? Якщо так, то ви напевно знаєте, що одним з найважливіших напрямків у громадському харчуванні є чистота і гігієна. Тому вам варто відвідати сайт https://www.galecotrade.com/ та оформити замовлення на деякі необхідні засоби для прибирання.

У закладах, де годують людей, правила дуже суворі, і навіть в наш час клієнти вже оцінюють не тільки подану їжу, але й комфорт і чистоту. Оскільки ринок засобів для прибирання досить великий, нелегко вирішити, які препарати знадобляться пізніше, а які варто придбати з самого початку. Саме тому ми рекомендуємо почати співпрацю з Гал Еко Трейд та забезпечити свій заклад тільки якісними та професійними засобами для прибирання.

Чому саме професійні засоби?

Коли мова йде про ресторани, варто інвестувати в професійні засоби для чищення та витратні матеріали, призначені для громадського харчування — це один з основних принципів. На перший погляд, професійні засоби можуть здатися дорожчими, ніж популярна побутова хімія з супермаркету, але в довгостроковій перспективі ви побачите, що все, що є професійним, є більш економічним.

Засоби для чищення, призначені для харчової промисловості, є більш ефективними, оскільки вони висококонцентровані та мають відмінні очищувальні властивості для типових кухонних забруднень. А оскільки вони ефективні, робота виконується швидше та ефективніше.

Аналогічна ситуація з дозаторами та витратними матеріалами. Дорожче рішення з ганчірки для прибирання або паперового рушника і дозатора є набагато більш економічно вигідним. Використання правильних дозаторів зменшує витрату матеріалів, що може допомогти зменшити витрати, пов’язані з облаштуванням важливих приміщень.

Про які засоби піклуватись в першу чергу?

Основна функція ресторану, кафе чи бару — нагодувати гостей. Однак, приготування їжі призводить до забруднення посуду. З цієї причини рідина для миття посуду буде незамінною в будь-якому закладі.

Після того, як ви переконалися, що ваш посуд належним чином чистий і блискучий, варто зосередитися на самій кухні та використовуваній техніці. Одне з найскладніших завдань — відчистити пригорілі залишки або складні жирні плями на духових шафах чи решітках. Однак, якщо ваш персонал має доступ до потрібних засобів, це не повинно стати проблемою.

Для робочих поверхонь на кухні варто закупити висококонцентрований засіб, який ідеально підійде для початку роботи на новій кухні. Така рідина мусить бути призначеною для харчової промисловості — ефективно розчиняти всі кухонні забруднення (жир, олії, білки).

Зрозуміло, що поверхні та обладнання в закладах громадського харчування необхідно дезінфікувати. Там, де є ризик передачі бактерій, де годують людей, дезінфекція є обов’язковою, а значить подібні засоби мають бути закуплені.

Не забувайте про прибирання підлоги, адже на ній щодня збирається багато бруду. Універсальні засоби для миття підлоги ідеально підійдуть, оскільки ними можна буде мити як кухонну плитку, так і ламінат або паркет у залі.

Це набір базових засобів саме для кухні, але інші приміщення також потребують регулярного прибирання. Тому вам краще самостійно ознайомитись з асортиментом та вирішити, яка хімія потрібна саме вашому закладу.