9 березня у Білій Церкві відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка з нагоди 204-річниці від дня народження Великого Кобзаря українського народу.

У  ході заходу із привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий:

“Читаючи твори Тараса Григоровича, ми бачимо, що його слова актуальні й сьогодні. У кожній українській родині поряд з іконою був портрет Тараса Шевченка, поряд із Біблією – Кобзар. Навіть радянська влада не змогла забрати у нас цієї пам’яті про великого сина українського народу. Завдяки йому Україна воскресла. Тарасу Шевченку встановлена найбільша кількість пам’ятників у світі. Я переконаний, що ще через 200 років українці так само будуть збиратися і вшановувати його пам’ять”.

Із промовами виступили також голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ “Просвіта” ім.Т.Шевченка Костянтин Климчук та благочинний Білоцерківського району Української православної церкви Київського патріархату, настоятель парафії Покрова Божої Матері священик Микола Гопайнич.

Поезії Тараса Шевченка зачитали лауреати 29-го міського літературного конкурсу “Кобзарева зоря”: студентка Білоцерківського національного аграрного університету Юлія Стеценко та учень БНВО “Білоцерківська перша гімназія”, вихованець театральної студії “Пролог” Юрій Бортник, учень 3-го класу БНВО “Білоцерківська перша гімназія”, вихованець театральної студії “Пролог” Євгеній Гришко. Із піснею “Про Україну” виступила викладач школи мистецтв №1 Яна Мельник.

Після урочистого покладання квітів у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.П.Саксаганського відбувся концерт “Ми – діти твої, Україно”, де виступили вихованці міських шкіл мистецтв та актори театру.

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міськради Вадим Кошель, депутати Білоцерківської міської ради, працівники структурних підрозділів міської ради, учнівська та студентська молодь міста, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180309s_1070-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180309s_1070-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,Вадим Кошель,Геннадій Дикий,мітинг,Річниця народження Т.Шевченка,святкування,театр Саксаганського9 березня у Білій Церкві відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка з нагоди 204-річниці від дня народження Великого Кобзаря українського народу. У  ході заходу із привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: 'Читаючи твори Тараса Григоровича, ми бачимо, що його слова актуальні й сьогодні. У кожній українській родині...| Київської області та України | Kiev Time