Аналітики Bihus.info розібралися чим цікава декларація судді Солом’янського суду м.Києва Ірини Верещінської та її чоловіка-бізнесмена й за сумісництвом депутата Білоцерківської районної ради Станіслава Доліда, на долю яких припало 4,67 млн.грн., що близько чверті сукупного річного доходу усіх суддів Солом’янського суду. А дохід їх та членів їхніх сімей складає майже 20 млн.грн. за рік.

Дружина білоцерківського депутата виявилася рекордсменкою і за сумою грошових активів – 6,79 млн.грн. Близько 10 тисяч доларів і понад мільйон у вітчизняній валюті її чоловік зберігає на банківських рахунках, ще 3,5 млн.грн. і 70 тисяч доларів – позичив третім особам. Загалом же всі заощадження Солом’янського суду склали майже 12,8 млн.грн., тобто решті суддів навіть укупі до показника Станіслава Доліда не вистачає близько 800 тисяч.

Також на долю депутата Білоцерківської райради припала майже вся задекларована земля – 2,07 млн.кв.м із 2,22. Знаходиться вона у Білоцерківському районі Київської області та має сільськогосподарське призначення. Окрім того, Станіслав Долід є співзасновником низки фірм, які займаються вирощуванням зернових культур, тваринництвом і свинарством.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/PA210004-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/PA210004-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Білоцерківська райрада,декларація про доходи,Ірина Верещінська,Станіслав ДолідАналітики Bihus.info розібралися чим цікава декларація судді Солом'янського суду м.Києва Ірини Верещінської та її чоловіка-бізнесмена й за сумісництвом депутата Білоцерківської районної ради Станіслава Доліда, на долю яких припало 4,67 млн.грн., що близько чверті сукупного річного доходу усіх суддів Солом'янського суду. А дохід їх та членів їхніх сімей складає майже...| Київської області та України | Kiev Time