Від чотирьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої загрожує чоловікові з Республіки Індія за надання неправомірної вигоди службовій особі групи прикордонного контролю в аеропорту «Бориспіль».

42-річний іноземець оцінив вирішення питання щодо його пропуску на територію України у 400 Євро. Прикордонник звернувся до поліції. Слідчо-оперативна група задокументувала злочин.

Триває досудове розслідування в рамках відкритого кримінального провадження. Чоловікові оголошено про підозру у скоєнні правопорушення за ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Наразі він затриманий в порядку ст.208 КПК України та знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.

Спілкування із затриманим відбувається через перекладача.

Повідомляє 13 червня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Screenshot_3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Screenshot_3-707x400-150x150.jpgКиївTimeБориспільКиївська областьаеропорт «Бориспіль»,іноземець,Поліція,хабарВід чотирьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої загрожує чоловікові з Республіки Індія за надання неправомірної вигоди службовій особі групи прикордонного контролю в аеропорту «Бориспіль». 42-річний іноземець оцінив вирішення питання щодо його пропуску на територію України у 400 Євро. Прикордонник звернувся до поліції. Слідчо-оперативна група...| Київської області та України | Kiev Time