Військова прокуратура затримала колишнього керівника ДП МОУ “Білоцерківській військторг” за розтрату понад 1,3 млн. грн.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону, затримання проводилось спільно із оперативними працівниками карного розшуку Білоцерківського відділу поліції.

Керівник Білоцерківського військторгу у листопаді – грудні 2014 року безпідставно перерахував кошти ввіреного йому підприємства в розмірі понад 1,3 млн. грн. на рахунки фіктивних підприємств за нібито надані ними консалтингові послуги в юридичній сфері.

29 січня 2018 правопорушнику було повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину і оголошено в розшук.

Сьогодні, 27 квітня, в ході проведення обшуку житлового приміщення з метою встановлення розшукуваної особи підозрювану особу було затримано. Наразі проводяться слідчі дії. Подано клопотання слідчому судді про тримання під вартою.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Джерело: 04563 com.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/205131_t-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/205131_t-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКримінал" Білоцерківський військторг",Біла Церква,Військова прокуратураСьогодні, 27 квітня слідчий відділ військової прокуратури Центрального регіону України на підставі ухвали слідчого судді затримали в порядку ст.190 Кримінального процесуального кодексу України колишнього тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП МОУ «Білоцерківській військторг». Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону, затримання проводилось спільно із оперативними працівниками карного розшуку Білоцерківського відділу поліції. Керівник...| Київської області та України | Kiev Time

Sorry, comments are closed for this post