33-річний сталкер у пошуках гострих відчуттів приїхав в зону відчуження з Білорусі.

З повідомленням про нещасний випадок в поліцію Чорнобильської зони звернулися друзі загиблого. Як з’ясувалося згодом, всі троє – двоє білорусів та росіянка – проникли в Чорнобильську зону незаконно. Про інцидент повідомили в прес-службі поліції в Київській області.

“Двоє білорусів та росіянка незаконно проникли на територію відселеного закритого військового об’єкту “Чорнобиль-2″. Молоді люди, як і більшість незаконних туристів-екстремалів, хотіли отримати найяскравіші враження та фото. 33-річний сталкер обрав для цього радіолокаційну вежу, що знаходиться в кількох кілометрах від станції. Проте не розрахував свої сили і зірвався з 15-тиметрової висоти. Лікарі лише констатували смерть”, – розповіли в поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з відміткою про нещасний випадок. Товаришам загиблого за порушення вимог режиму радіаційної безпеки доведеться сплатити штраф, крім того, наразі йдеться про скорочення терміну їх перебування в Україні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/5957064_original.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/5957064_original-150x150.jpgYuliyaКиївська областьПодіїЧорнобильсталкер,Чорнобильська зона відчуження33-річний сталкер у пошуках гострих відчуттів приїхав в зону відчуження з Білорусі. З повідомленням про нещасний випадок в поліцію Чорнобильської зони звернулися друзі загиблого. Як з'ясувалося згодом, всі троє - двоє білорусів та росіянка - проникли в Чорнобильську зону незаконно. Про інцидент повідомили в прес-службі поліції в Київській області. 'Двоє білорусів та...| Київської області та України | Kiev Time