15 коней морив голодом бізнесмен під Києвом.  Породистих скакунів виявили у приватній стайні біля Київського іподрому.

Власник тварин перестав виділяти гроші на корм. Коні все ще живі лише завдяки волонтерам. Кількох скакунів тимчасово взяли до себе кінні клуби, але, щоб поставити їх на ноги, необхідна дорога дієта і догляд.

Фотографії вмираючих від голоду коней з приватного клубу обурили соцмережі. Навіть у такому стані власник здавав їх в оренду для занять або прокату. Недоїдали коні місяцями.

З 15 коней зараз у задовільному стані лише дві. Власник належним чином перестав піклуватися про них, тому що вони перестали приносити медалі.

Під тиском преси та завдяки активній позиції Київської обласної асоціації кінного спорту дев’ять коней власник погодився віддати в приватні клуби. В Асоціації написали заяву в поліцію з приводу жорстокого поводження з тваринами – але сумніваються в успіху справи.

Якщо бізнесмен не готовий у повній мірі забезпечити решти шістьох коней – його просять продати, або віддати в турботливі руки.

http://kiev.segodnya.ua

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/skachushaya-loshad-chistokrovnaya-verhovaya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/skachushaya-loshad-chistokrovnaya-verhovaya-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв,коні15 коней морив голодом бізнесмен під Києвом.  Породистих скакунів виявили у приватній стайні біля Київського іподрому. Власник тварин перестав виділяти гроші на корм. Коні все ще живі лише завдяки волонтерам. Кількох скакунів тимчасово взяли до себе кінні клуби, але, щоб поставити їх на ноги, необхідна дорога дієта і догляд. Фотографії вмираючих...| Київської області та України | Kiev Time