Молоді поліцейські кадри стануть потужним підкріпленням для органів слідства та кримінальної поліції ГУНП у м.Києві. Після офіційного розподілу лейтенанти поліції направилися в місця несення служби.   

Сьогодні, 22 червня, 200 випускників Національної академії внутрішніх справ України призначили на посади слідчих та працівників оперативних служб.

Звертаючись до присутніх, начальник Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у м.Києві Андрій Волобуєв зазначив, що усім вчорашнім курсантам запропонували посади відповідно до отриманої спеціалізації.

Під час навчання майбутні офіцери здобули належний рівень теоретичних знань, які тепер їм доведеться використовувати у повсякденній практиці.

Крім того, випускникам наголосили, що за кожним із них буде закріплений наставник із числа досвідчених правоохоронців, котрий буде надавати їм посильну допомогу під час несення служби, ділитися тонкощами поліцейської роботи.

«Лише вчора ми закінчили НАВС, а сьогодні вже прибудемо на місця майбутньої роботи. В кожного з нас є вогник в очах та стрімке бажання служити в поліції гідно та сумлінно. Сподіваюся стати кваліфікованим слідчим та розраховую на підтримку наставників та колег по роботі.», – розповіла лейтенант поліції Марія Ковтюх.

Наприкінці розподілу молодих офіцерів націлили взяти максимум корисних знань від досвідчених співробітників та дотримуватися дисципліни та законності на службі.

«Випускники академії внутрішніх справ стануть потужним підкріпленням для органів столичної поліції. Тож бажаю кожному з них легкої дороги, натхнення, успіхів та обов’язково кар’єрного росту», – підкреслила начальник відділу комплектування управління кадрового забезпечення поліції Києва Вікторія Каратаєва.

Повідомляє 22 червня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/22.06.2018Z3-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/22.06.2018Z3-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствовипускники,Київ,ПоліціяМолоді поліцейські кадри стануть потужним підкріпленням для органів слідства та кримінальної поліції ГУНП у м.Києві. Після офіційного розподілу лейтенанти поліції направилися в місця несення служби.    Сьогодні, 22 червня, 200 випускників Національної академії внутрішніх справ України призначили на посади слідчих та працівників оперативних служб. Звертаючись до присутніх, начальник Управління кадрового забезпечення...| Київської області та України | Kiev Time