13 березня 2018 року начальник Головного Управління Національної поліції у Київській області Дмитро Ценов представив нового начальника Білоцерківського відділу поліції майора поліції Геннадія Мельниченка.

Ходять чутки, що головний поліціянт Миронівки є племінником колишньому начальнику ГУ МВС України в Київській області, тож його призначення начальником Білоцерківського відділу поліції може бути банальним “підвищенням”.

При неглибокому пошуку в мережі можна знайти масу негативу про Геннадія Мельниченка. Насамперед є багато відеороликів, де миронівський начальник поліції постає перед глядачами у досить не вигідному для нього світлі: https://www.youtube.com/watch?v=nBcogoudTws

Також мережею гуляє інформація про так зване “кришування” Мельниченком незаконної діяльності кавказької діаспори на території обслуговування Миронівського районного відділу поліції. Варто лише задати в пошуковій системі набір слів “Миронівка”, “поліція”, “кришування” – і все це з’явится на ваших екранах. Якщо така інформація є правдивою, то, напевно, ні в кого не виникає сумнівів, що “кришування” продовжиться і в Білій Церкві, у разі призначення Геннадія Вікторовича на посаду головного “копа” вже білоцерківської поліції.

По суті, місто багато що втратить, якщо підполковник Возненко покине свою посаду, адже не факт, що все напрацьоване за 2 роки відділом під його керівництвом, буде й надалі розвиватися, або хоча б підтримуватись на теперішньому рівні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/96ab633c1a7119e2ddbcd479b4b75068_L-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/96ab633c1a7119e2ddbcd479b4b75068_L-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Мельниченко,Поліція,Сергій Возненко13 березня 2018 року начальник Головного Управління Національної поліції у Київській області Дмитро Ценов представив нового начальника Білоцерківського відділу поліції майора поліції Геннадія Мельниченка. Ходять чутки, що головний поліціянт Миронівки є племінником колишньому начальнику ГУ МВС України в Київській області, тож його призначення начальником Білоцерківського відділу поліції може бути банальним...| Київської області та України | Kiev Time