Правоохоронці застерігали продавців від реалізації спиртних напоїв та цигарок дітям, а підліткам нагадали про згубний вплив шкідливих звичок.

 

 

«Переважно ці заходи відбувалися під час шкільних канікул, адже ми мали змогу проводити профілактичну роботу не лише з власниками та продавцями магазинів, а й із підлітками, які проводять дозвілля на вулиці. Більше того – дехто з дітей охоче долучалися – і ми разом розміщували у торгових залах тематичні наклейки», – розповів начальник сектору ювенальної превенції подільської поліції Костянтин Кузьмін.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Podol_mahazun4-1024x768.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Podol_mahazun4-150x150.jpgKiev-TimeКиївПодільський районСуспільствонеповнолітні,Поліція,спиртні напої,тютюнПравоохоронці застерігали продавців від реалізації спиртних напоїв та цигарок дітям, а підліткам нагадали про згубний вплив шкідливих звичок.     «Переважно ці заходи відбувалися під час шкільних канікул, адже ми мали змогу проводити профілактичну роботу не лише з власниками та продавцями магазинів, а й із підлітками, які проводять дозвілля на вулиці. Більше...| Київської області та України | Kiev Time