У Києві понад сто котелень забезпечили можливістю оперативного підключення до генераторів. У разі перебоїв з електропостачанням вони зможуть працювати без зупинки.

Про повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, передає пресслужба КМДА.

У столиці продовжується підготовка до опалювального сезону.

За його словами, на сьогоднішній день комунальні служби виконали гідравлічні випробування теплових мереж міста. Наразі триває ліквідація виявлених пошкоджень, а також проводяться випробування на джерелах теплопостачання. Крім того, більше 100 міських котелень вже забезпечені можливістю оперативного підключення до альтернативних джерел живлення.

“Частина енергетичного обладнання була зруйнована (минулої зими), проте наразі триває процес відновлення, і він непростий. Тим не менш, необхідний ремонт об’єктів критичної інфраструктури відбувається”, – зазначив Пантелеєв.

Він зауважив, що місто формує арсенал альтернативних джерел живлення на тих об’єктах, де дозволяє потужність. Наприклад, понад дві третини котелень “Київтеплоенерго” забезпечило генераторами, тому при вимкненні світла вони продовжуватимуть працювати і давати тепло будинкам, що до них підключені.

Фото: 24 канал.