Солом’янський районний суд Києва почав обрання запобіжного заходу для керівника структурного підрозділу одного з міжрайвідділів Головного управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Карамушки, викритого на хабарі у 47,5 тис. дол.

У ході судового засідання прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подав клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 8 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, співробітника столичного управління СБУ детективи НАБУ затримали 25 квітня 2018 року. Під час обшуку в його автомобілі було виявлено гроші, набої та речовину, зовні схожу на наркотичний засіб.

Наступного дня йому було повідомлено про підозру. Також про підозру повідомлено і посереднику в передачі коштів.

За даними слідства, посадовець СБУ отримав кошти за непритягнення до відповідальності осіб, які могли отримати посвідки на постійне або тимчасове проживання на території України в незаконній спосіб.

25 квітня керівник НАБУ Артем Ситник повідомив, що затриманий працівник СБУ вимагав по три тисячі доларів з кожного, хто на підставі фейкових документів перебував на території України.

Директор НАБУ зазначив, що затримання посадовця СБУ відбулося у рамках розслідування бюро фактів корупції в сфері міграційної політики. Ситник нагадав, що викриття цих зловживань було об’єктом спецоперації НАБУ, зірваної в листопаді 2017 року через дії Генеральної прокуратури та Служби безпеки України.

Повідомляє Укрінформhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/sudmant18-04-24-1524582295-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/sudmant18-04-24-1524582295-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналНАБУ,СБУ,хабарСолом'янський районний суд Києва почав обрання запобіжного заходу для керівника структурного підрозділу одного з міжрайвідділів Головного управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Карамушки, викритого на хабарі у 47,5 тис. дол. У ході судового засідання прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подав клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання...| Київської області та України | Kiev Time