17 травня о 13:32 до столичної Служби порятунку 101 надійшло повідомлення від служби 102 про те, що по вул.Приозерна Оболонського району в озері “Вербне” знаходиться тіло людини.

На місце події було направлено чергове відділення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м.Києві. За допомогою водолазного спорядження рятувальники дістали тіло чоловічої статі 1985 року народження та передали його працівникам медичної служби. Тіло потопельника знаходилось на відстані 20 метрів від берега та на глибині 7 м.

Наразі причинами трагедії займаються правоохоронні органи.

Загалом, з початку року на водних об’єктах м.Києва загинуло 13 осіб, врятовано 5 людей. Тож, Головне управління ДСНС України у м.Києві в черговий раз нагадує громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм, яких необхідно дотримуватись.

Щоб відпочинок не спричинив трагедію, потрібно дотримуватись елементарних правил поведінки на воді:

– не купайтеся в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей.

– не запливайте за обмежувальні буйки;

– не пірнайте з берега в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання);

– не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води;

– стримуйте оточуючих від необережних вчинків;

– не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте дітям самостійно заходити у воду;

– не заходьте у воду в нетверезому стані;

Якщо ви стали свідком нещасного випадку на воді та не знаєте як правильно діяти – телефонуйте до Служби порятунку за телефоном 101!

Повідомляє ГУ ДСНС України у м.Києвіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-707x400-2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-707x400-2-150x150.jpegКиївTimeКиївОболонський районСуспільствоГУ ДСНС,Київ,озеро,потопельник17 травня о 13:32 до столичної Служби порятунку 101 надійшло повідомлення від служби 102 про те, що по вул.Приозерна Оболонського району в озері “Вербне” знаходиться тіло людини. На місце події було направлено чергове відділення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м.Києві. За допомогою водолазного спорядження...| Київської області та України | Kiev Time