На Лук’янівській площі уночі згорів МАФ у якому торгували сигаретами. Ніхто не постраждав.

За попередніми висновками причиною пожежі стало коротке замикання в кондиціонері.

Водночас неофіційна версія від пасажирів трамваю – сигаретний кіоск підпалили для того, щоб на його місці встановити інший, більший МАФ.

Як повідомляють в ГУ ДСНС України у м.Києві, впродовж минулого тижня (з 4 по 10 червня) пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 402 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, за даний час вогнеборці ліквідували 229 пожеж, 6 аварій, 20 разів надавали допомогу населенню столиці, 25 разів – іншим службам міста. За даний період на пожежах травмовано 1 особу.У Києві згорів МАФ з сигаретами

Протягом тижня підрозділами здійснено 37 виїзди на гасіння пожеж в екосистемах міста, їх площа – 8,144 Га. Загалом з початку року здійснено 293 виїзди та ліквідовано згорання на площі 40,180 Га.

У Києві згорів МАФ з сигаретами

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-zgoriv-MAF-z-sygaretamy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-zgoriv-MAF-z-sygaretamy-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїМАФ,пожежаНа Лук'янівській площі уночі згорів МАФ у якому торгували сигаретами. Ніхто не постраждав. За попередніми висновками причиною пожежі стало коротке замикання в кондиціонері. Водночас неофіційна версія від пасажирів трамваю - сигаретний кіоск підпалили для того, щоб на його місці встановити інший, більший МАФ. Як повідомляють в ГУ ДСНС України у м.Києві, впродовж...| Київської області та України | Kiev Time