Чт. Лип 25th, 2024

Операція “Трікстер”: у Києві шукатимуть фінансових кіберзлочинців

Кіберполіція та поліція Києва виявлятимуть злочинців, які здійснюють фінансові афери через Інтернет.

Заходи, спрямовані на виявлення злочинів, пов’язаних із використанням електронно-обчислювальної техніки в мережі Інтернет, проводитимуться поліцією Києва та кіберполіцією до 30 листопада.

Останнім часом, у зв’язку збільшенням кількості фінансових операцій, які здійснюються через Інтернет, побільшало і мережевих аферистів, які виманювати у користувачів номера та паролі банківських карток, після чого привласнюють собі їхні гроші.

“Дуже часто правопорушники називають себе співробітниками банку та просять для продовження терміну дії банківської картки назвати всі свої реквізити. А далі, як то кажуть, справа техніки. Спритники легко виготовляють дублікати пластикових карток, після чого знімають з них гроші потерпілих”, – попереджають у поліції Києва.

Правоохоронці попереджають: ні в якому разі не повідомляйте інформацію про свою платіжну картку або картковий рахунок стороннім особам у Мережі. Те саме стосується і паролів доступу до рахунків, терміну дії платіжної картки, кредитних лімітів та персональних даних. Крім того, правоохоронці не рекомендують користуватися послугами маловідомих та неперевірених інтернет-магазинів.

Важливо здійснювати оплату товарів, придбаних через мережу Інтернет, тільки зі свого комп’ютера з метою збереження конфіденційності персональних даних та інформації про картковий рахунок. Після завершення всіх розрахунків переконайтеся, що персональні дані та інша інформація не збереглися.Related Post