«Русский мир» нахабно розгортається в Києві. Редакцію Kievtime зацікавили офіційні повідомлення в соцмережах про встановлення контрабандного російського обладнання в Оболонському районі м. Києва. Журналістське розслідування показало, як добре почуваються російські колаборанти в Києві. Згідно листа КМДА відбулося захоплення гектарів прибережних смуг та водойм, де було незаконно встановлене російське контрабандне санкційцне обладнання.

Заява Автомайдан російська контрабанда в Києві

Заява Автомайдан російська контрабанда в Києві 1

Державна Екологична Інспекция встановила незаконне захоплення і забудову прібережних смуг на що колаборанти відмовились показувати дозвільні документи.

Державна Екологична Інспекция незаконне захоплення

Державна Екологична Інспекция незаконне захоплення 1

Як встановила редакція – колаборанти російського агресора Книш Максим, власник компаніі Вейк Спот, контрабандою завіз російську канатну дорогу і без узгодженого проекту та оформлення земельної ділянки встановив в Оболонському районі. Російські форуми насміхалися, що в серці столиці встановили російське обладнання при тому, що подібні дороги виробляються в Україні і Європі. На це відреагувала Українська федерація в публічному полі і ГО Автомайдан направила офіційний запит в контролюючі державні органи митницю, СБУ, поліцію, Інспекції.

“Офіційна заява
Федерація UWF отримала офіційне підтвердження використання компанією Вейкспот в особі Максима Книша обладнання російського агресора.
Патріоти гинуть за Україну, весь світ оголошує санкції, а колаборанти в тилу економічно підтримують російського агресора.
З першого дня війни Українська федерація вейкбордингу UWF не допускає участі в змаганнях учасників за Росію.
Підтверджено проведення змагань на вейкпарку цього виробника в Ростові на Дону – кузні російських терористів і окупантів.
UWF має статус національної з виду спорту вейкбордингу та вважає це зрадою наших захисників, і оголошує жорстку позицію – використання російської продукції на території України не припустимо, спортсмени з парків колаборантів до змагань UWF допускатися не будуть.
Не купуй у окупанта, не підтримуй колаборанта.
СЛАВА УКРАЇНІ! “

Федерація UWF Вейкспот Максим Книш обладнання російського агресора

Офіційні органи України підтвердили відсутність дозволу на будівництво об’єкта, а митниця відсутність перетину обладнання через кордон, тим більше подібний клас обладнання знаходиться під санкціями і заборонено ввезення в Україну.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 30 грудня 2015 р. № 1147
Київ
Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації
ПЕРЕЛІК
товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації

заборона ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації

Але власник російської контрабанди Максим Книш, злякавшись кримінальної відповідальності, намагається ввести в оману громадськість та державні органи, зазначаючи її Українське походження і нібито виробництво в Тернополі. За перевіреними достовірними даними це обладнання в Тернополі не вироблялося.

Максим Книш кримінальна відповідальність

На що федерацією були показані реальні контакти закупівлі цього обладнання в російського виробника – компанії Спін. Редакції також вдалося отримати скани контрактів з російськими мокрими печатками і схему транзакцій платежів.

обладнання російського виробника - компанії Спін

На прохання правоохоронців не можливо відкрити усі матеріали, проте в чаті добре прослідковуються всі хейтери і ватні спортсмени «какая разница». І справа навіть не в тому, що група осіб скоїла злочин, а в тому як ставляться українські спортсмени до агресора.

Контрабанда з Росії – це удар в спину нашим захисникам.
Чому це катастрофічно погано і з цим треба нещадно боротися:
1) купівля у Росії – це підтримка армії агресора податками;
2) заниження вартості, а тим більше контрабанда, це недоотримані збори і податки на наших пенсіонерів і армії України;
3) це знищення вітчизняного виробника, який не розвиває своє виробництво;
4) це українці, які не отримають добре оплачувану роботу на українському підприємстві і у яких через контрабандистів НЕ буде замовлень;
5) ці класи обладнання офіційно перебувають під санкціями і заборонені до ввезення в Україну;
6) контрабанда – це кримінальний злочин, до того ж передбачає тюремне ув’язнення і конфіскацію.

Все таємне стає явним. У правоохоронних органів є достатньо ресурсів, щоб відстежити всі рухи й зафіксувати повну картину злочину. Повна та дуже цікава версія буде на суді.

Але всі повинні розуміти, що у ватних колабораціоністів навіть у голові не повинно думки виникати поставити щось в Україну з країни агресора. Тим більше контрабандою. Як кажуть представники УФВ: «УФВ стоїть на сторожі інтересів українців, ми не можемо охопити всю економіку країни, той, хто цим займається, бог їм суддя і їх спіткає кара, ми охороняємо від агресора вейкбординг, нам цей сектор довірила країна і тут ворог не пройде, все буде доведено до кінця. А Тернопіль доти не виробляв, але готовий почати виробництво кільцевих канаток українського виробника. Замовляйте. Так само, як і інші лінійні канатні дороги. Слава Україні!»

Після оприлюднення Фактів прямого договору з російською фірмою Spin придбання обладнання, яке з’явилося в Києві без митного оформлення, глава компанії вейкспот Максим Книш таки визнав використання російського обладнання та почав відбріхуватися зі своїми колаборантами з ватно проросійською риторикою.

Фактично в Києві виявлено російське обладнання, завезене контрабандою, що підтверджує прямий договір з російською компанією. Устаткування незаконно розміщено і експлуатується в м. Києві на Оболоні – по вулиця Богатирська, 26а (https://goo.gl/maps/UzMD44mbspPms9BB9) без оформлення проектно-дозвільної документації. «Русский мир» в Києві спирається на своїх колаборантів і схоже що без акцій громадського протесту держструктури Зеленського боротися з п’ятою колоною окупанта, що ігнорує закони України, не збираються.

LifeSurfhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Maksym-Knysh-Maksym-kontrabanda-rosiya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Maksym-Knysh-Maksym-kontrabanda-rosiya-150x150.jpgKiev TimeВійна з РосієюВладаЕкологіяКиївКриміналОболонський районСпортСуспільствоВейк Спот,ГО Автомайдан,Державна Екологична Інспекция,КМДА,Книш Максим,контрабанда,митниця,Оболонь,російські товари,самозахват,Федерація UWF«Русский мир» нахабно розгортається в Києві. Редакцію Kievtime зацікавили офіційні повідомлення в соцмережах про встановлення контрабандного російського обладнання в Оболонському районі м. Києва. Журналістське розслідування показало, як добре почуваються російські колаборанти в Києві. Згідно листа КМДА відбулося захоплення гектарів прибережних смуг та водойм, де було незаконно встановлене російське контрабандне...| Київської області та України | Kiev Time