Сб. Тра 18th, 2024

Крим: Міноборони росії заявило про масовану атаку дронів на півострів

КримКрим

Міністерство оборони рф і пабліки країни-агресора повідомляють про вибухи на окупованому півострові Крим. Окупанти стверджують, нібито, вони збили дев’ятнадцять БпЛА над півостровом.

Міністерство оборони рф повідомило про масову атаку на Крим та повідомили, що вибухи було чутно біля Новофедорівки близько 00:00. Країна-агресор стверджує, що це робота ППО.

Також “бавовну” помітили в Євпаторії, Джанкої Саки та Балаклаві.

Як кажуть місцеві жителі, це сама потужна атака українських БпЛА за весь час війни.

Коментарів від гауляйтерів та окупаційної “адміністрації” поки що немає.

Крім того, в міністерстві оборони росії зробили заяву, що засоби ППО знищили по одному БпЛА над Курською, Бєлгородською та Орловською областями.

Крим

Кримський півострів – це прибережна територія на південному узбережжі України, розташована на південному заході Чорного моря. Він є найбільшим півостровом в Європі та важливою історичною, культурною і економічною частиною України. До 2014 року він був адміністративною одиницею України.

Проте в 2014 році росія анексувала Крим після контроверсійного референдуму, який був визнаний багатьма країнами та міжнародними організаціями як неправомірний. Унаслідок цього анексії Крим став спірною територією і знаходиться під контролем рф.

Міжнародне співтовариство великих обсягів визнає його частиною України і невизнаною анексією росією. Крім того, анексія Криму викликала серйозну засуду та санкції з боку багатьох країн, включаючи Сполучені Штати та країни Європейського Союзу.

БпЛА

БпЛА – це скорочення від “Безпілотний літальний апарат”, іноді відомий як “дровосек” або “дрон”. Це безпілотні апарати, які можуть летіти без прямої участі людини на борту.Related Post