Россия, СВО могилы русских солдат, российская армия кладбище
росія, СВО: могилы руських окупантів, російська армія – кладовище

Росія розпочала збір чергової партії “гарматного м’яса” – розпочався  осінній призив строковиків у Свердловській області.

У Свердловській області створили призовну комісію для проведення осіннього призову на строкову службу. Комісію очолив особисто губернатор Євген Куйвашев, про що повідомляє департамент пропаганди регіону. У складі комісії – міністр громадської безпеки Свердловської області Олександр Кудрявцев, заступник губернатора Азат Саліхов, військовий комісар регіону Юрій Аксьонов, члени уряду і лікарі медкомісій.

Початок осіннього призову розпочато 1 жовтня. У Свердловській області вже сформовано 80 муніципальних призовних комісій, вони мають забезпечити явку призовників до військкоматів та їхню відправку до місця несення служби.

В Міноборони РФ знову брешуть, що новобранці не служитимуть у зоні спеціальної військової операції і в нових регіонах, що після належних 12 місяців в армії їх своєчасно звільнять і направлять за місцем проживання.

Але реальність зовсім інша, Свердловська область моГілізує призивників сотнями. Попри цензурі РФ на інформацію щодо загиблих у “СВО”, місцеві сайти Свердловської області рясніють сотнями заголовків про втрати, які несе армія росії:

Илья и Андрей Зорины, два брата новобранцы из свердловского города Новая Ляля, погибли в спецоперации

Солист ансамбля из Свердловской области погиб в СВО

В спецоперации погиб 39-летний майор МЧС из Североуральска

Рабочий с уральского завода погиб на спецоперации. Он провел там почти год

Так и не увидел своих детей. На Урале простились с 24-летним бойцом, погибшим в зоне спецоперации

Подписал контракт и погиб через три месяца. На Урале простились с сержантом из отряда «Шторм Z»

 

– Новини Києва та України Kiev Time