Зловмисники, помітивши, що ними зацікавилася поліція, спробували позбутися гранати РГД-5,  викинувши її  з авто просто на дорогу.

Відпрацьовуючи Святошинський район Києва в рамках операції “Зброя та вибухівка” ввечері 8 листопада, група швидкого реагування поліції звернула увагу на автомобіль “Шевроле”. Водій та пасажири, помітивши поліцію, викинули з салону предмет, схожий на гранату – власне, саме гранатою РГД-5 він і виявився. Поліція зупинила автівку, в якій під час обшуку було знайдено саморобний вибуховий пристрій “Хацабка”, який складається з пострілу і запалу.

Підозрілі предмети направили на експертизу, а зловмисників – 43-річного водія та двох пасажирів, 1987 та 1974 років народження – затримано. Зараз правоохоронці з’ясовують, де чоловіки взяли і з якою метою зберігали вибухові предмети.

Згідно ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України їм загрожує до семи років ув’язнення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM271image004.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/PM271image004-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналСвятошинський районполіція Києва,РГД-5Зловмисники, помітивши, що ними зацікавилася поліція, спробували позбутися гранати РГД-5,  викинувши її  з авто просто на дорогу. Відпрацьовуючи Святошинський район Києва в рамках операції 'Зброя та вибухівка' ввечері 8 листопада, група швидкого реагування поліції звернула увагу на автомобіль 'Шевроле'. Водій та пасажири, помітивши поліцію, викинули з салону предмет, схожий на гранату -...| Київської області та України | Kiev Time