В одному з супермаркетів Києва покупці стали свідками досить незвичайній ситуації, коли безпритульна кішка сходила в туалет в лоток з розсипним цукром.

«А ви ще купуєте цукор на вагу в Фуршет ?? Миле коте паскудить в цукор. Поділіться цим відео, нехай побільше народу побачить. І своїм мамам і бабусям покажіть. Зазвичай саме літні люди, заради економії, купують на вагу. Адреса даного магазину «Фуршет» проспект Перемоги, 94/1», – написав автор посту.

Зазначимо, що інцидент стався в супермаркеті «Фуршет».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Антон Комаровhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/tualet-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/tualet-1-150x150.jpgКиївЕкологіяЗроблено в УкраїніКультураСуспільствокіт,кошачий туалет,Супермаркет Фуршет,цукорВ одному з супермаркетів Києва покупці стали свідками досить незвичайній ситуації, коли безпритульна кішка сходила в туалет в лоток з розсипним цукром. «А ви ще купуєте цукор на вагу в Фуршет ?? Миле коте паскудить в цукор. Поділіться цим відео, нехай побільше народу побачить. І своїм мамам і бабусям покажіть....| Київської області та України | Kiev Time