На жовтень у Києві запланована одна досить незвична акція – “Конопляний Марш Свободи 2017”

Як йдеться у повідомлені яке на своїх сторінках у Фейсбук розмістили організатори акції: “Марш 2017 року відбудеться 28 жовтня. Збираємось під Кабінетом міністрів України, вул. Грушевського о 12.00, потім зробимо веселу суботню прогулянку до двох ключових міністерств (МОЗ та МВС).”

Нагадаємо, що конопля є різна, а також використовується вона у різних цілях.

Є так-звана технічна конопля: вона використовується у промисловості. У медичних цілях, використовується всім відома конопля, з котрою і виробляють наркотичні речовини. У багатьох країнах світу, конопля використовується в медичних цілях: мазях, настойках. Саме конопля, як стверджують деякі медики допомагає хворим із захворюванням: альцгеймера, паркинсона, розсіяного склерозу, подається вона і хворим на онкологію.

Наприклад в Нідерландах, конопля абсолютно легальна. У багатьох “Coffee-shops” – написано, що тютюн курити заборонено, в той час як конопля дозволена та вільно продається як у кафе, так і крамничках.

Організатори акції пишуть далі про свої плани так:

Що конкретно ми хочемо від уряду:

1. зміни до Наказу 188 МОЗ України, який зараз визначає 5 грамів канабісу, як достатню кількість для кримінального переслідування за зберігання без мети збуту. Кабінету міністрів необхідно нарешті створити робочу групу, яка розробить проект таких змін, відповідно до Стратегії державної політики щодо наркотиків.

2. затвердження порядку використання канабісу для наукових цілей згідно ст. 20 Закону України про наркотичні засоби. Це дасть змогу розпочати наукові дослідження канабіноїдів, як анальгетиків та інших лікарських засобів.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднуватись до підготовки заходу. Організаційний комітет відкритий для участі як недержавних організацій, так і неформальних ініціативних груп, які розділяють цілі і задачі Маршу Свободи.”

Джерело: Фейсбук сторінка акції “Конопляний Марш Свободи 2017”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/konoplya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/konoplya-150x150.jpgКиївЗдоров'яЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоконопля,конопляний марш,марш свободиНа жовтень у Києві запланована одна досить незвична акція - 'Конопляний Марш Свободи 2017' Як йдеться у повідомлені яке на своїх сторінках у Фейсбук розмістили організатори акції: 'Марш 2017 року відбудеться 28 жовтня. Збираємось під Кабінетом міністрів України, вул. Грушевського о 12.00, потім зробимо веселу суботню прогулянку до двох ключових...| Київської області та України | Kiev Time