19 травня у столиці учасники акції “Конопляний марш” вимагали легалізації коноплі.

За повідомленням “Главкому“, вчора, 19 травня, під Кабінетом міністрів зібралися близько сотні людей, що виступили за легалізацію коноплі.

Організатори акції принесли діджейський пульт, на мітингу була присутня здебільшого молодь.

Учасники акції вимагали від уряду почати наукові дослідження канабіноїдів, зокрема у медичних цілях.

“Ми проти безглуздих заборон. Я уявляю пацієнтів, які знають, що таке смертельно небезпечні захворювання. Якщо весь світ шукає шляхи, як полегшити біль, то ми підтримуємо такий шлях”, – сказав представник мережі ЛЖВ (Люди, що живуть з ВІЛ, — ред.) Дмитро Шерембей.

Акція під Кабміном «Конопляний марш»

Поряд стояли декілька представників поліції та охоронців Кабміну. Акція під назвою “Конопляний марш” пройшла спокійно.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/82_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/82_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоакція,Київ,Конопляный марш19 травня у столиці учасники акції 'Конопляний марш' вимагали легалізації коноплі. За повідомленням 'Главкому', вчора, 19 травня, під Кабінетом міністрів зібралися близько сотні людей, що виступили за легалізацію коноплі. Організатори акції принесли діджейський пульт, на мітингу була присутня здебільшого молодь. Учасники акції вимагали від уряду почати наукові дослідження канабіноїдів, зокрема у медичних...| Київської області та України | Kiev Time