З наступного 2018 року на Десні планують відродити судноплавство

Як заявляє аграрна компанія «Нібулон»: «У наступному році ми займемося Десною. Ми зробимо її судноплавною. Якщо я так сказав, значить, так і буде»

Планується, що планує в 2018 році відродити перевезення вантажів по річці Десна. Про це заявив глава компанії Олексій Вадатурський на конференції «Дніпро в європейському фарватері», яка пройшла в Києві.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Na-Desni-v-2018-rotsi-planuyut-vidroditi-sudnoplavstvo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Na-Desni-v-2018-rotsi-planuyut-vidroditi-sudnoplavstvo-150x150.jpgКиївКультураСуспільствоДесна,Дніпро,поновлять судоплавство,судоплавствоЗ наступного 2018 року на Десні планують відродити судноплавство Як заявляє аграрна компанія «Нібулон»: «У наступному році ми займемося Десною. Ми зробимо її судноплавною. Якщо я так сказав, значить, так і буде» Планується, що планує в 2018 році відродити перевезення вантажів по річці Десна. Про це заявив глава компанії Олексій Вадатурський на конференції «Дніпро в...| Київської області та України | Kiev Time