Дніпровська РДА повідомляє, що у парку «Перемоги» Дніпровського району столиці буде встановлено цікавий арт-об’єкт: Острів Пасхи «по-київськи».

“П’ятий арт-об’єкт із «7 чудес світу від Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району» готовий до встановлення. У районі з’явиться свій Острів Пасхи, який відомий моаї – кам’яними статуями зі спресованого вулканічного попелу, в яких, за повір’ями місцевих жителів, міститься надприродна сила предків першого короля острова Пасхи – Хоту-Мату’а.
Три гігантські моаї будуть розташовані поблизу парку «Перемога» на «трикутнику». Навколо кам’яних статуй облаштують квітник із злакових трав. Висота найбільшої інсталяції сягає 3 м, найменшої – 1,7 м. Виготовлення каркасів моаї зайняло близько місяця. Для їх наповнення використано близько 4 м³ декоративного каміння. Меценатом по створенню даного арт-об’єкту є туристична агенція «Деліс», в особі Сергія Павлова.”

Інформаці про Острів Пасхи:

Усього на острові Пасхи є 887 моаї. Моаї – це кам’яні статуї у вигляді людських фігур з величезними головами висотою до 20 метрів. Взагалі це найбільша загадка світу, виготовлялися моаї в каменярнях в центрі острова. Яким чином вони перевозилися до узбережжя, невідомо. За легендою вони «йшли» самі. Усі моаї монолітні. Вага іноді досягає більш 20 тон, а висота – понад 6 метрів. Була знайдена незакінчена скульптура заввишки близько 20 метрів і вагою в 270 тон.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Ostriv-Pashi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Ostriv-Pashi-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніІсторіяКультураСуспільствоКиїв,культура,Острів Пасхи,парк Перемоги,скульптураДніпровська РДА повідомляє, що у парку «Перемоги» Дніпровського району столиці буде встановлено цікавий арт-об'єкт: Острів Пасхи «по-київськи». 'П’ятий арт-об’єкт із «7 чудес світу від Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району» готовий до встановлення. У районі з’явиться свій Острів Пасхи, який відомий моаї - кам'яними статуями зі спресованого вулканічного...| Київської області та України | Kiev Time