У Києві представники лівих політичних сил влаштували акцію проти декомунізації проспекту Ватутіна.

Декілька десятків осіб виступили проти перейменування проспекту на честь Шухевича, – повідомляє кореспондент “Інформатора” з місця подій.

Згідно повідомлення, під час заходу до мітингувальників підійшло декілька невідомих, та заявивши, що така позиція є проросійською, відібрали прапор організаторів.

Нагадаємо, Київська міська рада прийняла рішення про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на честь командира Української повстанської армії Романа Шухевича першого червня цього року.

Однією з агітаторів за повернення радянської назви виявилася колишня співробітниця Мінінформації.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sotsialisti-piket.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sotsialisti-piket-150x150.jpgКиївКультураПодіїСуспільствопроспект Ватутіна,проспект Шухевича,СоціалістиУ Києві представники лівих політичних сил влаштували акцію проти декомунізації проспекту Ватутіна. Декілька десятків осіб виступили проти перейменування проспекту на честь Шухевича, – повідомляє кореспондент 'Інформатора' з місця подій. Згідно повідомлення, під час заходу до мітингувальників підійшло декілька невідомих, та заявивши, що така позиція є проросійською, відібрали прапор організаторів. Нагадаємо, Київська міська...| Київської області та України | Kiev Time