Комісія Київради відмовилася скасовувати перейменування проспекту Шухевича

1 червня Київрада проголосувала за перейменування проспекту імені генерала Ватутіна, присвоївши вулиці ім’я головного командира Української повстанської армії Романа Шухевича. Відповідне рішення підтримали 69 депутатів.

Після того у Києві відбувались провокаційні протести “вати” з приводу перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича.

Нагадаємо, що 12 червня суддя Арсірій своєю ухвалою призупинив рішення про перейменування проспекту, задовольнивши позов до суду громадських організацій “Антифашистська правозахисна ліга” та “Єврейська правозахисна група”. У свою чергу, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що суд не забороняв перейменовувати проспект генерала Ватутіна. 13 червня міський голова Віталій Кличко заявив, що Київрада готова відстоювати в суді своє рішення про перейменування проспекту.

Нещодавно, 5-та колона провела збір підписів піп петицією, метою якої було скасувати перейменування вулиць Києва у рамці декомунізації,та повернути їм їх старі “комуняцькі” назви.

З проспектом імені Шухевича їм нічого не вдалось, один зі столичних проспектів і надалі носитиме його ім’я.

Як пише на своїй сторінці й Фейсбук депутат Київради Юрій Сиротюк. “Шухевичу в Києві бути…Тішуся, що комісія підтримала мою пропозицію”, – йдеться у його повідомленні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/shuhevich-Roman.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/shuhevich-Roman-150x150.jpgКиївВладаЗброя УкраїниІсторіяКультураСуспільствоВатутін,декомунізація,Київ,проспект Ватутіна,титушки,ШухевичКомісія Київради відмовилася скасовувати перейменування проспекту Шухевича 1 червня Київрада проголосувала за перейменування проспекту імені генерала Ватутіна, присвоївши вулиці ім'я головного командира Української повстанської армії Романа Шухевича. Відповідне рішення підтримали 69 депутатів. Після того у Києві відбувались провокаційні протести 'вати' з приводу перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича. Нагадаємо, що 12 червня суддя Арсірій своєю...| Київської області та України | Kiev Time