У КМДА відкрилась патріотичного плакату та картин Юрія Неросліка.

Юрій – учасник Харківського Євромайдану, учасник АТО воював у складі 7

2 -ої ОМБр, пройшов боями під Іловайськом та під Широкіно.

І сьогодні Юрій на фронті, його фронт зараз інформаційний. Своїми роботами він намагається донести до сердець українців події, які відбуваються на сході Україні. Багато його робіт присвячені саме темі “війни та миру”, захисникам України. В його роботах досить часто ви можете побачити плакати із закликами зупинити агресію росії в Україні, та критичні плакати з портретами містера “Хелло” – путіна. В своїх роботах, він підкреслює красу української землі, природи, жіночість та мужність захисників України.

У Юрія Неросліка є плакати про кохання, авангардні плакати, поштові марки та поштові конверти.

Окрім того, він художник. Кошти з картин які він продає йдуть на потреби: поранених побратимів, родин що втратили своїх рідних у цій війні.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Neroslik-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Neroslik-1-150x150.jpgКиївКультураСуспільствоволонтер.,картини,мистецтво,Нерослік,патріотичний плакатУ КМДА відкрилась патріотичного плакату та картин Юрія Неросліка. Юрій - учасник Харківського Євромайдану, учасник АТО воював у складі 7 2 -ої ОМБр, пройшов боями під Іловайськом та під Широкіно. І сьогодні Юрій на фронті, його фронт зараз інформаційний. Своїми роботами він намагається донести до сердець українців події, які відбуваються на сході...| Київської області та України | Kiev Time