Нд. Лип 21st, 2024

Різновиди міжкімнатних дверей за способом відчинення

Гру12,2023
Двері, міжкімнатні дверіДвері, міжкімнатні двері

У сучасному світі, для звичайної людини стає важко відстежити всі інновації у галузі дизайну інтер’єрів та меблевої промисловості. Тренди швидко змінюються, мода еволюціонує, а нові стилі оформлення інтер’єрів надходять один за одним. Спільно з виникненням нових матеріалів, звичні предмети інтер’єру перетворюються в щось абсолютно непізнаване. Ситуація схожа й у сфері виробництва дверей. Сучасні міжкімнатні двері https://albero.com.ua/mizhkimnatni_16 можуть бути не тільки розпашними. Все частіше в приватних будинках та квартирах встановлюються розсувні моделі, двері-книжки та, навіть, маятникові. Варто більш детально розповісти про кожен з цих варіантів.

Розпашні двері

Останнім часом на ринку з’явилося безліч нових механізмів для міжкімнатних дверей, які не лише рухаються в просторі, але й ефективно економлять місце. Незважаючи на це, класичні розпашні двері залишаються надзвичайно популярними, і це не випадково. Проста конструкція робить їх доступними, економічними та довговічними, а їхня основна функція – ізоляція приміщень – виконується на вищому рівні. Завдяки правильній установці і врізанню петель, дверне полотно щільно прилягає до коробки. Силіконовий ущільнювач гарантує герметичність з трьох сторін, що за більшістю випадків виявляється достатнім. У випадку потреби, в нижній торець дверного полотна можна встановити “розумний поріг”, який в закритому положенні перекриє четверту сторону.

Розсувні двері

Другими за популярністю в Україні є розсувні двері на простому роликовому механізмі, які вдало ховаються під декоративною планкою, доповнюючи колір дверного полотна. Ці двері легко зсуваються вздовж стіни, і в закритому стані елегантно перекривають отвір. Незважаючи на це, між полотном та стіною завжди залишаються невеликі зазори, необхідні для нормального руху дверей. В стандартному вигляді ці розсувні конструкції часто не забезпечують повноцінного замикання та ефективності шумоізоляції. Проте існує спосіб усунення цих недоліків за допомогою додаткового елемента – бруса, який забезпечить замикання дверей та покращить шумоізоляцію. Також можливо встановити щітковий ущільнювач для покращення шумоізоляції конструкції.

Двері-пенал

Розсувні двері, які переміщуються всередині стін, представляють цікавий, але складний у виконанні варіант. У відкритому стані дверне полотно приховане в порожнині всередині стіни, абсолютно не займаючи місце. В порівнянні зі звичайними розсувними конструкціями, двері-пенал забезпечують вищий рівень шумоізоляції, особливо за наявності ущільнювачів. Загалом, це переваги, за винятком складнощів у збірці пеналу та гіпсокартонної перегородки, яка замінює стіну. Головний недолік – неможливість ремонту без демонтажу цієї перегородки.

Innovative Twice System

Система Twice представляє собою двері, які надзвичайно схожі на книжкові. При їх відкриванні двері також згинаються пополам. Основна відмінність полягає в тому, що траєкторія руху крил задається витратним механізмом. Двері відкриваються, складаються і розміщуються вздовж стіни, ніби звичайні розпашні. Цей зручний та приємний у використанні механізм перетворює звичайні книжкові двері в суперсучасну систему. При цьому двері можна закрити, вони мають відмінну звукоізоляцію. Але, як це часто буває, за задоволення слід заплатити – вартість такого механізму приблизно вдвічі більша, ніж у разі традиційних розпашних конструкцій.

Revolutionary Invisible System

Система Invisible – це ще одне інноваційне рішення. Траєкторія руху дверей з таким механізмом схожа на традиційні розсувні. Є одна відмінність: самого механізму практично не видно. Він повністю прихований між верхньою частиною отвору та дверним полотном. Ще однією відмінністю є те, що для цього механізму потрібна додаткова точка опори, для якої ролик монтується в нижній частині полотна.

 

Вибираючи конкретний варіант дверної конструкції, в жодному разі не варто економити на фурнітурі, адже саме від неї найчастіше залежить скільки прослужать двері.Related Post