Рішення Київської міської державної адміністрації про перейменування вулиць та об’єктів в кількох районах столиці сьогодні, 3 листопада, увійшло в дію.

Так, за повідомленням Українського інституту національної пам’яті, у Києві з’явилися є вулиці Августина Волошина, Ярослави Стецько, Іси Мунаєва, Леся Танюка та площа Валерія Марченка.

Зокрема, перейменовані:

вул. Красноводська в вул. Хотинську в Подільському районі;
вул. Дніпродзержинська в вул. Каменську в Дарницькому районі;
вул. Миколи Лебедєва в вул. Юрія Поправки в Дніпровському районі
вул. Ярослава Галана в вул. Августина Волошина в Солом’янському районі;
вул. Дніпропетровська в вул. Новокодацьку в Солом’янському районі;
вул. Краснодонська в вул. Кучмин Яр в Солом’янському районі;
вул. Лебедєва-Кумача в вул. Миколи Голего в Солом’янському районі;
вул. Соціалістична в вул. Льва Мацієвича в Солом’янському районі;
вул.Тимофія Шамрила в вул.Парково-Сирецьку в Шевченківському районі;
вул. Ежена Потьє в вул. Антона Цедіка в Шевченківському районі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що дитячу бібліотеку імені радянського письменника Аркадія Гайдара в Оболонському районі Києва планують перейменувати на честь Героїв Небесної сотні. Громадські активісти просять небайдужих допомоги у голосуванніhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/e59864ad72e5dd0f91b7fafbb5e8772b_XL.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/e59864ad72e5dd0f91b7fafbb5e8772b_XL-150x150.jpgYuliyaДарницький районДніпровський районКиївПодільський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський райондекомунізація,перейменуванняРішення Київської міської державної адміністрації про перейменування вулиць та об'єктів в кількох районах столиці сьогодні, 3 листопада, увійшло в дію. Так, за повідомленням Українського інституту національної пам'яті, у Києві з'явилися є вулиці Августина Волошина, Ярослави Стецько, Іси Мунаєва, Леся Танюка та площа Валерія Марченка. Зокрема, перейменовані: вул. Красноводська в вул. Хотинську в...| Київської області та України | Kiev Time