22 грудня у Києві о 15:00, у концертному залі Міжнародного конгресс-центру “Український дім” (вул. Хрещатик 2,) відбудеться презентація Різдвяного відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ».
Киян та гостей міста очикує прем’єра відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ», різдвяний концерт за участю дітей, менших братів і сестер Героїв Небесної Сотні та дитячого хору спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка.

Відеокліп було створено за сприяння Міністерства культури України та Благодійного фонду “Майдан Гідності”, які запрошують мешканців та гостей столиці безкоштовно відвідати презентацію Різдвяного відеокліпу:

У програмі:
– Презентація відео кліпу
– Інтерактивна програма – колядки, щедрівки
– Зустріч дітей, менших братів і сестер Героїв
Небесної Сотні з однолітками Києва

Вони стежать за зірками, що падають з неба… Вони вірять, що душі їхніх батьків десь там, вгорі. Що їхні рідні і найближчі, хто не повернувся з Майдану, завжди зі своїми дітками. Ось так, з неба, охороняють їх …

У Новий рік та Різдво людині властиво найбільш гостро відчувати самотність і печаль. Тож, не випадково діти та менші брати і сестри Героїв Небесної Сотні самі виявили ініціативу заспівати Колядку своїм Янголам-Охоронцям.

Так народився проект, направлений на патріотичне виховання дітей, а через дітей й суспільства в цілому. Дуже важливо постійно нагадувати, заради чого загинули Герої Небесної Сотні. Адже їхні і наші діти – це і є майбутнє заради якого варто принести в жертву своє життя. Чим живуть і чим займаються діти та менші брати і сестри Героїв Небесної Сотні через 4 роки після трагічних подій, наскільки вони адаптовані та можуть служити прикладом для однолітків, бути активними творчо і соціально?!

Кліп-колядка «Ангели з неба пісніспівають…» створювався у Будинку звукозапису Українського радіо та на Алеї Героїв Небесної Сотні творчою групою на чолі
з керівником проекту Сергієм Проскурнею: режисер зйомок та монтажу – ІринаНовосаденко, оператор-постановник – Олександр Чесноков, оператори – Дмитрій Климчук, Василь Чаплигін, Влад Костюков, візажист Марина Черевко, топ-стиліст Олександр Мельник, постпродакшн Денис Береза, Костянтин Пузанкін. До проекту залучений дитячий хор спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка під керівництвом Юлії Пучко.
А перед тим в Івано-Франківську у Школі-ліцеї № 23 діти вивчали колядки і щедрівки, створювали ляльок-янголів з тканини та інших матеріалів, якими під час зйомок кліпу прикрашали ялинку біля народного меморіалу Героїв Небесної Сотні.

У всіх причетних до цього проекту є сподівання і велика надія, що залучення дітей до творчості, мистецтва, музики – прекрасного сприятиме адаптації напівсиріт до повноцінного життя. Саме такий приклад мистецької співтворчості вселяє віру у майбутнє країни, в якій вони живуть і яка ніколи не забуде героїчного вчинку їхніх рідних.

Вхід вільний!

АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ`ЯЗКОВА!
З питань акредитації, звертайтеся до PR-агенції «Дель Арте»:
Ольга Стельмашевська тел.: 067 238 81 85, [email protected]
Юрій Гулевич: тел.: 067 448 05 35, [email protected]

Ігор Гурик, Юлія Цепун Благодійний фонд “Майдан Гідності”

Музей Майдан Гідності
Зйомки відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ»
Зйомки відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ» Родини Героїв Небесної Сотні
Зйомки відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ» . На фото діти родин Героїв Небесної Сотні

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Blagodijnyj-fond-Majdan-Gidnosti-Kolyadka-dlya-YAngoliv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Blagodijnyj-fond-Majdan-Gidnosti-Kolyadka-dlya-YAngoliv-150x150.jpgadminЗроблено в УкраїніІсторіяКиївКультураПодіїСуспільствоШевченківський районГерої Небесної Сотні,Ігор Гурик,Майдан,Майдан Гідності,Міністерство Культури України,Різдво,Український Дім,Юлія Цепун22 грудня у Києві о 15:00, у концертному залі Міжнародного конгресс-центру 'Український дім' (вул. Хрещатик 2,) відбудеться презентація Різдвяного відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ». Киян та гостей міста очикує прем’єра відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ», різдвяний концерт за участю дітей, менших братів і сестер Героїв Небесної Сотні та дитячого хору спеціалізованої музичної школи-інтернату ім....| Київської області та України | Kiev Time