Сьогодні, 28.07.20, о 12-00 в приміщенні КМДА відбулася відкрита зустріч об’єднавчої ради організаційного комітету Ходи ветеранів на 24 серпня 2020 року, – про це повідомляється на сторінці соціальної мережі facebook “Хода Ветеранів”:

Дякуємо представникам родин героїв Небесної Сотні, представникам родин загиблих в АТО/ООС, ветеранам батальйону Кульчицького, ГО Український Легіон, які приєдналися до оргкомітету.
Запрошуємо приєднуватися до організації події регіональні ветеранські осередки та, в якості підтримки, волонтерські організації з усіх регіонів України. 24 серпня ми зберемося побачитися, обійнятися, підтримати один одного, подякувати всім тим, хто тримає небо над нами ці 6 років, та вшанувати загиблих героїв.
Під час засідання було обговорено основні організаційні питання заходу, узгоджено маршрут руху колон,послідовність розташування коробок, охорона та безпека, забезпечення медичного супроводу “Ходи ветеранів”.
Присутні дійшли одностайної згоди, що Ходу має очолювати колонна родин Небесної Сотні та поранені учасники Революції Гідності. Люди, що віддали найдорожче за Незалежність та суверенітет України. Наступними йдуть ветерани, які отримали важкі поранення та втратили здоров’я на війні. За ними – добровольці; далі – захисники України по областях та батальйонах, капелани, медики. Почесно закриватиме Ходу потужна багаторічна підтримка фронту – спільна коробка волонтерів.
Наступна зустріч об’єднавчої ради оргкомітету Ходи ветеранів відбудеться у вівторок, 4 серпня, о 12-00 в приміщенні КМДА.
Останнім часом, нажаль, є багато чинників, що роз’єднують ветерансько-волонтерське середовище. Політика, жага до влади, зневіра тощо. Проте ми нація, що вміє ставати пліч-о-пліч перед справжнім ворогом. 24 серпня – саме той день, коли потрібно відкинути в бік все те, що нас роз’єднує, та згадати те, що нас єднає. Показати зовнішнім (та внутрішнім) ворогам, що ми маємо найважливішу цінність – нашу країну, за яку готові боротися й надалі. І нас – багато! Ми сильні, досвідчені та маємо шалену підтримку!
СЛАВА УКРАЇНІ!

– Хода Ветеранівhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/07/Hoda-Den-Nezalezhnosti-2020-rodyny-Geroyi-Nebesnoyi-Sotni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/07/Hoda-Den-Nezalezhnosti-2020-rodyny-Geroyi-Nebesnoyi-Sotni-150x150.jpgadminВійна з РосієюГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районКиївОболонський районПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський районГерої Небесної Сотні,День Незалежності України,поранені на Майдані,Революція Гідності,родини Героїв Небесної Сотні,Хода ВетеранівСьогодні, 28.07.20, о 12-00 в приміщенні КМДА відбулася відкрита зустріч об'єднавчої ради організаційного комітету Ходи ветеранів на 24 серпня 2020 року, - про це повідомляється на сторінці соціальної мережі facebook 'Хода Ветеранів': Дякуємо представникам родин героїв Небесної Сотні, представникам родин загиблих в АТО/ООС, ветеранам батальйону Кульчицького, ГО Український Легіон, які...| Київської області та України | Kiev Time