Чт. Тра 23rd, 2024
24 серпня 2020 День Незалежності України Хода Ветеранів російсько-української війни24 серпня 2020 День Незалежності України Хода Ветеранів російсько-української війни

24 серпня 2020 року у День Незалежності України відбудеться Хода Ветеранів війни, – про це повідомив ветеран російсько-української війни, захисник ДАПу Віталій Баранов на своїй сторінці у соціальній мережі facebook:

“Дорогі Брати і Сестри!

Звертаємось до кожного з Вас підтримати Україну, український народ і прийти на Ходу Ветеранів у День Незалежності України, 24 серпня 2020 року.
Це наша Хода і лідерами цієї ходи є Ми!
Якраз Ми є тією силою об яку поламала зуби російська агресивна машина.
Нам було тяжко, але ми вистояли, нас убивали, але ми вижили.
Ця країна існує бо наші побратими захистили її ціною власного життя та здоров’я.
Мир сам собою не прийшов і не прийде, як не приходив до наших пращурів. Тільки сила українського духу та української держави змусить ворога утриматись від агресивних планів.
Сьогодні необхідно довести що кров пролита заради життя українського народу не була марною, позаду нас наші батьки, діти, родини.
Вони вірять нам і ми не підведемо!
Ми вчергове хочемо продемонструвати усьому Світу, що український народ буде боротися за свою землю до останньої краплі крові.
Ми хочемо сказати владі щоб не загравалася та знала своє місце, бо владу обираємо Ми і виключно для розумного та ефективного управління. Жоден пристосуванець не сидітиме на нашій ший.
Нам не подобається імітація змін чи корисливі інтереси у владі.
Для цього Ми будемо збиратися щорічно чи негайно, коли виникатиме загроза для нашої любої України.
Усі патріотичні рухи та організації запрошуємо до координації дій.

Слава Україні!

Тож, Брате, Сестро,

1) ми чекаємо тебе 24 серпня 2020 у День Незалежності України о 11.00 біля Червоного Корпусу Університету ім. Тараса Шевченка, парк ім. Т. Шевченка, м. Київ;

2) Хода Ветеранів 11.30 -13.30 – шикуємось ветеранськими колонами бойових частин виключно з патріотичною символікою чи символікою бойових частин, підрозділів, йдемо бульвар Т. Шевченка – вулиця Хрещатик – Паркова Алея – вулиця Грушевського;

3) 14.00 – 17.30 на Майдані Незалежності проводимо Віче;

4) 17.00 – 21.00 акція Патріотичне Слово.

5) Заходи безпеки та організаційні питання буде висвітлено на ФБ сторінці “Хода ветеранів.”Related Post