18 лютого у Києві пройде хода вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

Долучитись до ходи на своїй сторінці facebook запрошує голова ГО Родини “Небесної Сотні” вдова Героя Небесної Сотні Юлія Цепун:

“Шановні друзі!

18 лютого, запрошуємо долучитись до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за незалежність України, відстоюючи права і свободу людини.

Хода вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні проводиться щороку, і буде проводитися й надалі, незважаючи на проросійський реванш, який відбувається зараз в нашій державі.

Не дамо ворогам України знищити Революцію Гідності та пам`ять наших Героїв!

Вічна пам`ять!
Слава Україні!”

Хода пам’яті та панахида за Небесною Сотнею

19:00–19:45 – панахида у Михайлівському соборі

У 2013–2014 роках Михайлівський собор став прихистком мітингарів, а в найгарячіші дні Революції Гідності перетворився на польовий госпіталь і нині є знаковим місцем національного супротиву.

20:00–21:00 – Хода пам’яті на вшанування Небесної Сотні та борців за незалежність України пройде середмістям Києва

Маршрут Ходи:
Михайлівська площа – вулиця Трьохсвятительська – Європейська площа – вулиця Грушевського – Кріпосний провулок – Інститутська – алея Героїв Небесної Сотні.

Хода завершиться покладанням квітів і запаленням лампадок.

Панахида і хода – традиційні заходи, які організовують рідні Героїв Небесної Сотні та учасники Революції Гідності у співпраці з іншими організаціями.

Ініціатори:
ГО Родини “Небесної Сотні”  / Ігор Гурик, Ірина Гурик, Юлія Цепун

Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum / Ігор Пошивайло, Ольга Савенок, Наталья Бойків, Ольга Сало

Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані

ГО Самооборона Майдану

ГО “Асоціація Медиків Революції Гідності”

рідні Героїв Небесної Сотні

Учасники Революції Гідності

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ та акредитація ЗМІ:
пресслужба Національного музею Революції Гідності – [email protected],
+38 098 66 11 833https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/GO-Rodyny-Nebesnoyi-Sotni-Revolyutsiya-Gidnosti-Majdan.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/GO-Rodyny-Nebesnoyi-Sotni-Revolyutsiya-Gidnosti-Majdan-150x150.jpgadminВійна з РосієюІсторіяКиївПодіїСуспільствоГО "Родини Небесної Сотні",Ігор Гурик,Ігор Пошивайло,Ірина Гурик,Майдан,Музей Революції Гідності,Наталья Бойків,Небесна Сотня,Ольга Савенок,Ольга Сало,Революція Гідності,Юлія Цепун18 лютого у Києві пройде хода вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Долучитись до ходи на своїй сторінці facebook запрошує голова ГО Родини 'Небесної Сотні' вдова Героя Небесної Сотні Юлія Цепун: 'Шановні друзі! 18 лютого, запрошуємо долучитись до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за незалежність України, відстоюючи права і...| Київської області та України | Kiev Time