З 1 січня 2019 року українцям компенсуватимуть витрати сімей на зарплату няні для дитини до трьох років.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “04563“.

“Коли мама народжує, треба думати, як йти працювати. І тут треба в перші місяці або роки підтримати маму – дати можливість їй або сім’ї найняти няню, щоб вона доглядала за дитиною, а мама пішла працювати. Тут ми приймаємо рішення разом з органами місцевого самоврядування і вводимо таке поняття, як «муніципальні няні». Коли ви наймаєте няню по догляду за дитиною, ми будемо компенсувати… на даний час це близько 1,5 тис. грн щомісяця на зарплату”, – розповів Володимир Гройсман.

За словами заступника міністра соцполітики України Олександри Чуркіної, ініціатива” Муніципальна няня “- це відшкодування фінансування послуг з догляду за дитиною до трьох років. Механізм дуже простий: батьки наймають няню, офіційно її працевлаштовують. В кінці року їм за кожен місяць роботи няні буде відшкодовано розмір прожиткового мінімуму на дітей до шести років, залежно від того, скільки місяців няня працювала в році, можемо підрахувати, скільки буде відшкодовано. Щорічно обсяг відшкодувань буде зростати в залежності від зростання прожиткового мінімуму.

Варто відзначити, що прожитковий мінімум на дітей до шести років з 1 січня по 30 червня 2018 року становить – 1492 грн, з 1 липня по 30 листопада складатиме – 1559 грн, а з 1 по 31 грудня – 1626 грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/smeshnaya-mat-y-y-nyanya-s-m-a-entsem-emb-ema-74906861.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/smeshnaya-mat-y-y-nyanya-s-m-a-entsem-emb-ema-74906861-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствовитрати,відшкодування,діти,Кабмін,няніЗ 1 січня 2019 року українцям компенсуватимуть витрати сімей на зарплату няні для дитини до трьох років. Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на '04563'. 'Коли мама народжує, треба думати, як йти працювати. І тут треба в перші місяці або роки підтримати маму - дати можливість їй або...| Київської області та України | Kiev Time