Комунальна корпорація “Київавтодор” має намір підписати договір на поставку 12 причіпних підмітально-прибиральних машин з автономним двигуном 2W Ustun-EL CobraTruck на суму 32 млн грн.

У вівторок, ТОВ “Авто-Регіон” 21 вересня стало переможцем відповідного аукціону в рамках оголошеного “Київавтодором” 26 червня поточного року тендера на очікувану суму 34,733 млн грн (з ПДВ), інформує ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна .

Згідно з повідомленням, “Київавтодор” запланував купити машини, еквівалентні Scandinavia 2W. При цьому обмежень по маркам вантажних авто для агрегатування причіпної техніки не передбачено.

“Авто-Регіон” запропонував машини Ustun-EL CobraTruck (згідно з даними з відкритих джерел, ця техніка виробляється в Туреччині – Ред.) Продуктивністю 1,2 т / хв, максимальна ширина смуги прибирання – 3 м, з автономним дизельним двигуном потужністю 75 кВт .

Заявки на участь в тендері подавали 7 компаній, зокрема Крюківський вагонобудівний завод зі своєю моделлю щеточной машини, проте заявки чотирьох з них (в тому числі КВБЗ) були відхилені.

В аукціоні брали участь ТОВ “Укравтозапчастина”, яке пропонувало машини Broddson Skandia за 32,3 млн грн і Торговий дім “Будшляхмаш” з ціновою пропозицією 32,22 млн грн.