Господарський суд Чернівецької області задовольнив позовні вимоги керівника Кельменецької місцевої прокуратури до колективного підприємства, щодо повернення з незаконного користування 17,3 га землі.

Встановлено, що підприємство самовільно зайняло земельну ділянку вартістю понад 500 тис.грн. в адміністративних межах Вороновицької сільської ради Кельменецького району та використовує її для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а саме для вирощування сільськогосподарських культур.

Зважаючи на те, що самовільне використання земельних ділянок порушує права держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, як розпорядника земель державної власності, та інтереси держави у сфері забезпечення раціонального використання та охорони земель, а також у результаті самовільного зайняття земельної ділянки до бюджету не надходили кошти, місцева прокуратура через суд домоглась від підприємства звільнення незаконно зайнятої землі.

Джерело: прес-служба прокуратури Чернівецької областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2000px-Emblem_of_the_Office_of_the_Prosecutor_General_of_Ukraine.svg-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2000px-Emblem_of_the_Office_of_the_Prosecutor_General_of_Ukraine.svg-707x400-150x150.pngКиївTimeСуспільствоземля,прокуратура,Чернівецька областьГосподарський суд Чернівецької області задовольнив позовні вимоги керівника Кельменецької місцевої прокуратури до колективного підприємства, щодо повернення з незаконного користування 17,3 га землі. Встановлено, що підприємство самовільно зайняло земельну ділянку вартістю понад 500 тис.грн. в адміністративних межах Вороновицької сільської ради Кельменецького району та використовує її для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, а...| Київської області та України | Kiev Time