Ср. Тра 22nd, 2024

У Луганській області розслідують масове отруєння дітей у торгівельному центрі

Прокуратурою Луганської області контролюється хід розслідування кримінального провадження за фактом масового отруєння дітей та дорослих у одному з торгівельних центрів м.Сєвєродонецька.

Встановлено, що 20 квітня 2018 року перед початком проведення освітнього заходу “Дитячий Хакатон” у м.Сєвєродонецьку дітей та дорослих пригощали стравами, заздалегідь замовленими в одному з місцевих закладів харчування. На теперішній час до дитячої лікарні госпіталізовано п’ятнадцять дітей та двох дорослих з діагнозом “гостра кишкова інфекція”. За попередньою інформацією, троє дітей перебувають у реанімаційному відділенні.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що заподіяло тяжкі наслідки) та ч.2 ст.325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

На даний час проводяться першочергові слідчі дії. На місце події безпосередньої виїжджали керівництво прокуратури області, слідчо-оперативна група, експерти.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів прокуратури Луганської області.

Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.Related Post