Пн. Лип 22nd, 2024

Окупанти на Таврійському напрямку зазнали великих втрат за добу

Війна в УкраїніВійна в Україні

За минулу добу (сімнадцятого вересня) окупантів стало на 313 осіб менше. До того декілька днів поспіль за добу втрати загарбників становили близько 200 осіб.

Про це повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун в ефірі національного телемарафону.

Також за минулу добу росіяни втратили багато техніки – у 1,5 раза більше, ніж зазвичай (знищено було тридцять одну одиницю). Це і засіб ППО, і 3 одиниці спеціальної техніки, і 4 гармати.

Також полковник підркеслив, що під Мар’їнкою окупанти мають кількісну перевагу в живій силі, а також ворог продовжує тактику “м’ясних” штурмів. Повідомляється, що загарбники самостійно підтягують резерви. Але, за словами Олександр Штупуна, колись і резерви окупантів закінчаться. Він зазначив, що вже зараз видно те, як погано вмотивовані росіяни, проте піхота постійно штурмує Мар’їнку.

Кожного дня загарбники атакують Мар’їнку близько десяти разів. І спроби взяти містечко будуть і надалі, тому що пропаганді рф потрібне “якесь підживлення”. А наразі пропагандистам немає чого розповісти, окрім своїх втрат на фронті.

Нагадаємо

Мар’їнка – це місто в Україні, розташоване в Донецькій області, на сході країни. Розташоване на річці Кальміус, це місто відоме своєю історією і культурним спадком.Related Post