1 квітня, у День сміху, Патрульна поліція отримала низку курйозних викликів.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Як зазначають правоохоронці, одну заявницю налякали громадяни, які зібралися біля двору. Жінка вирішила, що це чаклуни.

Водночас у дитини, яка любить грати в комп’ютерні ігри, під час чергової гри вкрали зброю і вона зв’язалась із патрульними вказавши, що у нього є адреса іншого гравця.

А харків’янці не дає спокою той факт, що в сусідній квартирі, де п’ять років ніхто не живе, працює холодильник. Вона попросила наряд поліції відкрити квартиру.

“То, звісно, смішно, але не забувайте, що за хибний виклик спецслужб передбачена як адміністративна так і кримінальна відповідальність”, – нагадали у поліції.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ArticleImage_130427.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ArticleImage_130427-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствоДень сміху,Поліція1 квітня, у День сміху, Патрульна поліція отримала низку курйозних викликів. Про це повідомляє Національна поліція України. Як зазначають правоохоронці, одну заявницю налякали громадяни, які зібралися біля двору. Жінка вирішила, що це чаклуни. Водночас у дитини, яка любить грати в комп'ютерні ігри, під час чергової гри вкрали зброю і вона зв'язалась із патрульними вказавши, що...| Київської області та України | Kiev Time