У Луцьку у маршрутці №2 дитині, яка виходила з автобуса, затисло ногу. Водій не зупинився і протягнув хлопчика вулицею.

Інцидент трапився у неділю, 29 квітня, на проспекті Президента Грушевського близько 21:20.

У Луцьку з маршрутки виходив хлопчик, якому близько чотирьох років. Не встиг він ступити на землю, як водій закрив двері і рушив далі.

«Ми вийшли з маршрутки, трохи відійшли і почули пронизливий крик дитини. Їй затисло ногу. Вона лежала, а маршрутка далі їхала. Хлопчик намагався гальмувати руками», – розповіла лучанка Дарина.

За словами очевидців, маршрутка протягнула дитину близько 5 метрів, поки водій врешті зупинився.

В салоні також були батьки хлопчика з меншою дитиною у візочку. Вони повинні були вийти наступними.

Двері руками відкрили випадкові свідки події. Вони ж підняли малого.

«Мама почала плакати, батько – кричати на водія. А той навіть не вийшов, почав матюкатись: кричав: «що ви так довго виходите?». А потім випустив батьків і просто поїхав», – кажуть очевидці.

Повідомляє Волинь 24https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/original-photo-707x400-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/original-photo-707x400-1-150x150.jpgКиївTimeСуспільстводитина,Луцьк,маршруткаУ Луцьку у маршрутці №2 дитині, яка виходила з автобуса, затисло ногу. Водій не зупинився і протягнув хлопчика вулицею. Інцидент трапився у неділю, 29 квітня, на проспекті Президента Грушевського близько 21:20. У Луцьку з маршрутки виходив хлопчик, якому близько чотирьох років. Не встиг він ступити на землю, як водій закрив двері...| Київської області та України | Kiev Time