5 грудня Укрпошта анонсувала передзамовлення офіційної новорічної марки, яку розпочнуть продавати у відділеннях з понеділка.

Про це інформує в телеграмі гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

«За вікном падає сніг і дуже хочеться трохи новорічного настрою, щоб падав саме білий сніг, а не сірі «герані». З останнім успішно бореться наше ППО, а от щоб трохи налаштуватись на новий, впевнений, переможний рік, і, до речі, привітати наших військових, сьогодні починаємо передзамовлення нашої офіційної новорічної марки», – заявив Смілянський.

Автором малюнку «Роз’єднані війною», за який проголосували 15,5 тис. українців, стала одинадцятикласниця з Миколаєва – Валерія Михайлова. Дівчина намалювала дівчину та військового, які через війну змушені зустрічати Новий рік нарізно: вона – вдома на самоті, а він – на фронті.

Повідомляється, що на зображення додали поле бою, вкрите снігом та запалені свічки на вікні. А продовження історії на конверті – «Перший день»: вони нарешті разом святкують, споглядаючи на святкові салюти за вікном. До набору додали листівку «З Різдвом».

«Цьогорічні Різдвяні й Новорічні свята для українців будуть особливими: хтось зустріне їх на фронті, захищаючи Батьківщину, хтось на чужині, оберігаючи малечу, а хтось у рідному місті чи селі, тримаючи тил. Українці наразі, як ніхто інший, усвідомлюють цінність свободи та мирного неба, коли найрідніші можуть зібратися разом, щоб відчути сімейне тепло і побажати одне одному здійснення найзаповітнішої мрії – нашої ПЕРЕМОГИ», – пишуть в Укрпошті.

Продаж розпочнеться 19 грудня. Тираж складає 720 тис. марок і 120 тис. листів. Замовити поштовий набір «Переможного Нового року!» можна на сайті Укрпошти за 88 гривень.

Товар відправлять після офіційного старту продажу марки.

9 грудня Укрпошта розпочала продаж марки «Херсон – це Україна!».