Нд. Тра 26th, 2024

Франція рекламує завод Tesla перед візитом Маска та продовжує загрожувати забороною Twitter

Чер15,2023 #Теsla

Практично кожна країна у світі, ймовірно, хотіла б мати завод Tesla, але мало хто має серйозні шанси отримати його. Одним із них може бути Франція, оскільки після зустрічі з президентом Еммануелем Макроном у травні генеральний директор Ілон Маск пообіцяв там значні інвестиції в майбутньому. В інтерв’ю міністр цифрових технологій Франції відкрито рекламував завод Tesla, перш ніж Маск знову очікується у Парижі наприкінці тижня. Однак той же міністр раніше погрожував йому забороною в ЄС як бос Twitter.

За темою: купити Теслу в Україні легко тут!

Планується 10-12 гігафабрик по всьому світу
В даний час Tesla має п’ять заводів Gigafactory по всьому світу, три з яких виробляють електромобілі, планує відкрити ще один у Мексиці, а також має свій головний завод у Фрімонті. До 2030 року має бути від десяти до дванадцяти гігафабрик, заявив генеральний директор Маск у серпні 2022 року. Тому, як і раніше, буде потрібно кілька нових місць. У Європі Великобританія та Іспанія були продані як кандидати на це на додаток до Франції.
Зобов’язання Маска після зустрічі з Макроном у травні були обережними та гнучкими, але цього тижня у французьких політиків може бути ще одна можливість безпосередньо переконати боса Tesla. Тому що у п’ятницю очікується його виступ на конференції Viva Tech у Парижі, наперед повідомив CNBC. Згідно з повідомленням, уряд присутній на важливому заході. Міністр цифрових технологій Франції Жан-Ноель Барро вже був на конференції в четвер — і в інтерв’ю телекомпанії перерахував переваги для Tesla.

За темою: придбати Тесла Model Y в Києві можно тут!

За даними CNBC, він виступав за американську компанію більш відкрито, ніж будь-який інший французький політик. За його словами, мати гігафабрику в країні буде чудово для Tesla. Франція доклала багато зусиль та енергії, щоб переконатися, що це можливо та реалізовано. Це вже звучить як відносно висока ймовірність поселення Тесли, але Барро також сказав, що спробує переконати Маска, що його власна країна — найкраще місце.

Реклама Тесла, загроза у Твіттері
Тож робота з переконання має продовжуватися і під час конференції у безпосередньому контакті з політиками – та інша тема не могла відігравати роль лише у цих переговорах. Маск, можливо, більше не є генеральним директором, але він, як і раніше, є мажоритарним власником Twitter, служби, яку міністр Барро пригрозив заборонити в ЄС у травні.

За темою: де купити Тесла Model 3?

Поточний досвід не вказує на те, що Twitter може дотримуватись Регламенту про цифрові послуги, заявив тоді міністр цифрових технологій, повідомляє CNBC. Ці нові правила набудуть чинності в серпні і вимагатимуть від таких платформ, як Twitter, вживання більш послідовних заходів проти хибного та незаконного контенту. Порушникам загрожують великі штрафи і, якщо нічого не зміниться, зрештою заборона на діяльність у ЄС пояснив Барро. Хоча він, схоже, не повторював цих погроз, він також не відмовився від них. У Парижі вони мають бути хоча б у кімнаті, коли там Маск.Related Post