Чт. Лип 18th, 2024

Україна взяла участь у Міжнародній виставці – одному з найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки

DEFEXPO 2018 УКРАЇНА ІНДІЯ

ДК “Укроборонпром” та ДК “Укрспецекспорт”, що входить до складу Концерну, беруть участь у Міжнародній виставці “Defence Services Asia” (DSA) – одному з найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки.

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку і артилерійські системи, військово-морську техніку та озброєння.

Українську делегацію очолює Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Павло Букін. У виставці беруть участь чотири державні спецекспортери, п’ять підприємств-учасників, зокрема ДП “Київський бронетанковий завод”, ДП “ДККБ “Луч”, ДП “Завод ім. В.О. Малишева”, ДП “Ізюмський приладобудівний завод”, тощо.

Представлено натурний зразок переносного протитанкового ракетного комплексу “СКІФ” (“ДККБ “Луч”), а також макети БТР-4, БТР-3Е1 з бойовим модулем “Штурм”, броньований автомобіль “KOZAK-2M”, авіаційні ракети Р-27ЕР і Р-27ЕТ, трьохкоординатну РЛС типу 36Д6М, двигун 6ТД.

Також на стенді представлено 7,62мм снайперську гвинтівку UBR-008, 7,62мм снайперську гвинтівку UAR-10, 5,56мм, штурмову гвинтівку UAR-15.

Довідково:

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA) – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії. Цього року Defence Services Asia 2018 проходить в Куала-Лумпур з 16 по 19 квітня. Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку та артилерійські системи, спеціальну стрілецьку зброю та екіпіровку сил спеціального призначення, військово-морську техніку та озброєння , супутникові та космічні технології, продукцію подвійного призначення.

Нагадаємо, на Міжнародній виставці озброєння Малазія зацікавилась в українських літаках, плавучих доках та БПЛАRelated Post