Нд. Чер 23rd, 2024

Ісландія долучається до ІТ-коаліції та Коаліції з розмінування

ІсландіяІсландія

Ісландія приєдналася до IT-коаліції та Коаліції з розмінування, щоб надати підтримку Україні в боротьбі з російським вторгненням.

За повідомленням Міністерства оборони України, Ісландія також зобов’язалася надати фінансування на суму 340 000 євро для закупівлі медичних засобів у рамках Комплексного пакету допомоги НАТО. Це фінансування допоможе Україні зміцнити сфери інформаційних технологій, зв’язку та кібербезпеки, а також отримати необхідне навчання та обладнання для розмінування.

Представники українського Міністерства оборони висловили подяку Ісландії за її потужну підтримку. Зазначимо, що IT-коаліція наразі включає в себе вісім країн, а Велика Британія та Італія також відзначили свій намір приєднатися. Об’єднання до цих коаліцій дає можливість країнам спільно розвивати інформаційні технології, кібербезпеку та здійснювати розмінування. Це свідчить про розширення інтернаціональної підтримки України у боротьбі проти російської агресії.

Розмінування

Розмінування – це процес вилучення та усунення мін та інших вибухонебезпечних об’єктів з території, щоб зробити її безпечною для людей та транспорту. Може включати в себе виявлення, ідентифікацію, нейтралізацію та знищення мін, боєприпасів та інших залишків війни.

Організації та групи, які займаються розмінуванням, використовують спеціалізовані технічні засоби, робочий персонал і технології для ефективного та безпечного виявлення та усунення вибухонебезпечних об’єктів. Розмінування може включати в себе роботу на землі, воді або навіть в повітрі, залежно від конкретної ситуації.

Розмінування є важливою галуззю в гуманітарних діях, оскільки нерозміновані зони можуть загрожувати життю і безпеці місцевого населення, а також ускладнювати відновлення інфраструктури та економіки у постконфліктних областях. Міжнародні організації, такі як Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) та Організація Об’єднаних Націй (ООН), а також ряд неприбуткових груп і урядів, активно займаються розмінуванням в різних частинах світу.Related Post